O nás

Zabýváme se více jak 20 let přímým dovozem prověřených osobních a užitkových vozů ze států EU a Švýcarska. Klademe zvláštní důraz na kvalitu a serioznost našich služeb. Naše dlouholeté zkušenosti a stálost dodavatelů nám umožňuje udržet vysoký standard nabídky ojetých automobilů. Díky tomu můžeme garantovat 100% doživotní záruku na původ vozu, a originalitu VIN-kódu.

Provádíme prodej v pohodlí kryté haly, připravíme Vámi vybraný vůz k prohlídce i za nepříznívého počasí, umožníme prohlídku Vaším mechanikem, případně provedení diagnostiky technického stavu. Spolupracujeme s autorizovanými a certifikovanými autoservisy, kde Vám po dohodě přednostně zajistíme opravu Vašeho vozu, přípravu a následnou realizaci STK/EM.

Samozřejmostí je i vyřízení veškerých administrativních formalit spojených s registrací vozu, výkup za hotové a zprostředkování prodeje.

Naším cílem je poskytnutí kvalitních a kompletních služeb přímo na místě k maximální spokojenosti zákazníka a proto ke každému vozu přikládáme zdarma balíček ALL EXCLUSIVE, který zahrnuje: komplení vyřízení STK/EM, včetně všech schválení a homologací, kompletní desinfekci generátorem ozonu a profesionální čištění vozu (NANO HD VOSK AUTOGLYM, mokré čištění interiéru), provedení diagnostiky vozu a plně syntetický olej 5W-40.

Veškeré fotografie v naší inzerci a na našem webu jsou autentické, neretušované a jsou pořízeny v našem Autocentru.

Aktuální nabídku vozidel najdete zde !